I. Pünkösd Kupa
2012.01.18. 21:53
I. Pünkösd Kupa 2012.Május.27. Vasárnap..Rossz idő esetén 2012.Május.28.Hétfő.
Nevezési díj : 15 000 Ft
Érdeklödni és feliratkozni (Nevezni) a következö telefonszámon lehet :
Feke Tibor : 0620-3294778
Papp Sándor : 0630-8539805
4 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 1 PÁLYÁN
2X25 perc játékidő,mindenki játszik mindenkivel
Kezdési idő: 11 óra
1.mérkőzés 11 óra 1-es csapat - 2-es csapat
2.mérkőzés 12 óra 3-as csapat - 4-es csapat
3.mérkőzés 13 óra 1-es csapat - 3-as csapat
4.mérkőzés 14 óra 2-es csapat - 4-es csapat
5.mérkőzés 15 óra 4-es csapat - 1-es csapat
6.mérkőzés 16 óra 2-es csapat - 3-as csapat
DÍJAZÁS: 1. 20 000 FT
2. 10 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig ,legjobb kapus,legjobb játékos,gólkirály, minden csapat oklevelet kap.
5 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 1 PÁLYÁN
2X20 perc játékidő,mindenki játszik mindenkivel .
Kezdési idő: 10 óra
1.mérkőzés 10.00 - 10.50-ig 1-es csapat - 2-es csapat
2.mérkőzés 10.50 - 11.40-ig 3-as csapat - 4-es csapat
3.mérkőzés 11.40 - 12.30-ig 5-ös csapat - 1-es csapat
4.mérkőzés 12.30 - 13.20-ig 2-es csapat - 3-as csapat
5.mérkőzés 13.20 - 14.10-ig 4-es csapat - 5-ös csapat
6.mérkőzés 14.10 - 15.00-ig 3-as csapat - 1-es csapat
7.mérkőzés 15.00 - 15.50-ig 4-es csapat - 2-es csapat
8.mérkőzés 15.50 - 16.40-ig 5-ös csapat - 3-as csapat
9.mérkőzés 16.40 - 17.30-ig 1-es csapat - 4-es csapat
10.mérkőzés 17.30 - 18.20-ig 2-es csapat - 5-ös csapat
DÍJAZÁS: 1. 20 000 FT
2. 10 000 FT
3. 5 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig ,legjobb kapus,legjobb játékos,gólkirály, minden csapat oklevelet kap.
6 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 2 PÁLYÁN
2x20 perc játékidő,mindenki játszik mindenkivel.
Kezdési idő: 09.00 óra
1.mérkőzés 10.00 - 10.50-ig 1-es csapat - 6-os csapat 1-es pálya
2.mérkőzés 10.00 - 10.50-ig 3-as csapat - 4-es csapat 2-es pálya
3.mérkőzés 10.50 - 11.40-ig 5-ös csapat - 6-os csapat 1-es pálya
4.mérkőzés 10.50 - 11.40-ig 2-es csapat - 1-es csapat 2-es pálya
5.mérkőzés 11.40 - 12.30-ig 2-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
6.mérkőzés 11.40 - 12.30-ig 4-es csapat - 5-ös csapat 2-es pálya
7.mérkőzés 12.30 - 13.20-ig 4-es csapat - 1-es csapat 1-es pálya
8.mérkőzés 12.30 - 13.20-ig 6-os csapat - 3-as csapat 2-es pálya
9.mérkőzés 13.20 - 14.10-ig 6-os csapat - 2-es csapat 1-es pálya
10.mérkőzés 13.20 - 14.10-ig 1-es csapat - 5-ös csapat 2-es pálya
11.mérkőzés 14.10 - 15.00-ig 2-es csapat - 4-es csapat 1-es pálya
12.mérkőzés 14.10 - 15.00-ig 3-as csapat - 5-ös csapat 2-es pálya
13.mérkőzés 15.00 - 15.50-ig 1-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
14.mérkőzés 15.00 - 15.50-ig 4-es csapat - 6-os csapat 2-es pálya
15.mérkőzés 15.50 - 16.40-ig 5-ös csapat - 2-es csapat 1-es pálya
DÍJAZÁS : 1. 22 000 FT
2. 13 000 FT
3. 7 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig + legjobb kapus,legjobb mezőnyjátékos,gólkirály,legsportszerűbb csapat díjazva + minden csapat oklevelet kap.
7 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS :2 PÁLYÁN
2X15 perc játékidő,mindenki játszik mindenkivel
Kezdési idő : 09.00 óra
1.mérkőzés 09.00 - 09.40-ig 1-es csapat - 2-es csapat 1-es pálya
2.mérkőzés 09.00 - 09.40-ig 3-as csapat - 4-es csapat 2-es pálya
3.mérkőzés 09.40 - 10.20-ig 5-ös csapat - 6-os csapat 1-es pálya
4.mérkőzés 09.40 - 10.20-ig 7-es csapat - 4-es csapat 2-es pálya
5.mérkőzés 10.20 - 11.00-ig 1-es csapat - 6-os csapat 1-es pálya
6.mérkőzés 10.20 - 11.00-ig 3-as csapat - 5-ös csapat 2-es pálya
7.mérkőzés 11.00 - 11.40-ig 2-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
8.mérkőzés 11.00 - 11.40-ig 7-es csapat - 1-es csapat 2-es pálya
9.mérkőzés 11.40 - 12.20-ig 5-ös csapat - 4-es csapat 1-es pálya
10.mérkőzés 11.40 - 12.20-ig 2-es csapat - 7-es csapat 2-es pálya
11.mérkőzés 12.20 - 13.00-ig 4-es csapat - 6-os csapat 1-es pálya
12.mérkőzés 12.20 - 13.00-ig 3-as csapat - 1-es csapat 2-es pálya
13.mérkőzés 13.00 - 13.40-ig 5-ös csapat - 7-es csapat 1-es pálya
14.mérkőzés 13.00 - 13.40-ig 6-os csapat - 2-es csapat 2-es pálya
15.mérkőzés 13.40 - 14.20-ig 7-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
16.mérkőzés 13.40 - 14.20-ig 4-es csapat - 1-es csapat 2-es pálya
17.mérkőzés 14.20 - 15.00-ig 1-es csapat - 5-ös csapat 1-es pálya
18.mérkőzés 14.20 - 15.00-ig 4-es csapat - 2-es csapat 2-es pálya
19.mérkőzés 15.00 - 15.40-ig 2-es csapat - 5-ös csapat 1-es pálya
20.mérkőzés 15.00 - 15.40-ig 6-os csapat - 3-as csapat 2-es pálya
21.mérkőzés 15.40 - 16.20-ig 6-os csapat - 7-es csapat 1-es pálya
DÍJAZÁS : 1. 24 000 FT
2. 14 000 FT
3. 7 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig + legjobb kapus,legjobb mezőnyjátékos,gólkirály,legsportszerűbb csapat díjazva + minden csapat oklevelet kap.
8 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 2 PÁLYÁN
2X20 perc játékidő,kettő 4 csapatos csoport meccsek után, a két első és a második játszik az 1-4.helyekért, a csoport harmadikok és negyedikek játszanak az 5-8.helyekért.
Kezdési idő : 09.00 óra
A csoport
1.mérkőzés 09.00 - 09.50-ig 1-es csapat - 2-es csapat 1-es pálya
2.mérkőzés 09.50 - 10.40-ig 3-as csapat - 4-es csapat 1-es pálya
3.mérkőzés 10.40 - 11.30-ig 1-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
4.mérkőzés 11.30 - 12.20-ig 2-es csapat - 4-es csapat 1-es pálya
5.mérkőzés 12.20 - 13.10-ig 4-es csapat - 1-es csapat 1-es pálya
6.mérkőzés 13.10 - 14.00-ig 2-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
B csoport
1.mérkőzés 09.00 - 09.50-ig 1-es csapat - 2-es csapat 2-es pálya
2.mérkőzés 09.50 - 10.40-ig 3-as csapat - 4-es csapat 2-es pálya
3.mérkőzés 10.40 - 11.30-ig 1-es csapat - 3-as csapat 2-es pálya
4.mérkőzés 11.30 - 12.20-ig 2-es csapat - 4-es csapat 2-es pálya
5.mérkőzés 12.20 - 13.10-ig 4-es csapat - 1-es csapat 2-es pálya
6.mérkőzés 13.10 - 14.00-ig 2-es csapat - 3-as csapat 2-es pálya
Helyosztók :
13.mérkőzés A3 - B4 14.10 - 15.00-ig 1-es pálya
14.mérkőzés A4 - B3 14.10 - 15.00-ig 2-es pálya
15.mérkőzés A1 - B2 15.00 - 15.50-ig 1-es pálya
16.mérkőzés A2 - B1 15.00 - 15.50-ig 2-es pálya
17.mérkőzés A 13.mérkőzés veszese a 14.mérkőzés vesztesével a
7. helyért 15.50 - 16.40-ig 1-es pálya
18.mérkőzés A 13.mérkőzés győztese a 14.mérkőzés győztesével a
5. helyért 15.50 - 16.40-ig 2-es pálya
19.mérkőzés A 15.mérkőzés vesztese a 16.mérkőzés vesztesével a
3. helyért 16.40 - 17.30-ig 1-es pálya
20.mérkőzés A 15.mérkőzés győztese a 16.mérkőzés győztesével a
1. helyért 17.40 - 18.30-ig 1-es pálya
DÍJAZÁS : 1. 25 000 FT
2. 14 000 FT
3. 7 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig + legjobb kapus,legjobb mezőnyjátékos,gólkirály,legsportszerűbb csapat díjazva + minden csapat oklevelet kap.
9 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 2 PÁLYÁN
2X15 perc játékidő,
Kezdési idő : 09.00 óra
A csoport
1.mérkőzés 09.00 - 09.40-ig 1-es csapat - 2-es csapat 1-es pálya
2.mérkőzés 09.40 - 10.20-ig 3-as csapat - 1-es csapat 2-es pálya
3.mérkőzés 11.00 - 11.40-ig 2-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
B csoport
1.mérkőzés 09.00 - 09.40-ig 1-es csapat - 2-es csapat 2-es pálya
2.mérkőzés 10.20 - 11.00-ig 3-as csapat - 1-es csapat 1-es pálya
3.mérkőzés 11.00 - 11.40-ig 2-es csapat - 3-as csapat 2-es pálya
C csoport
1.mérkőzés 09.40 - 10.20-ig 1-es csapat - 2-es csapat 1-es pálya
2.mérkőzés 10.20 - 11.00-ig 3-as csapat - 1-es csapat 2-es pálya
3.mérkőzés 11.40 - 12.20-ig 2-es csapat - 3-as csapat 1-es pálya
HELYOSZTÓK : 7-9. helyért .
D csoport
1.mérkőzés 13.00 - 13.40-ig A3 - B3 2-es pálya
2.mérkőzés 13.40 - 14.20-ig C3 - A3 1-es pálya
3.mérkőzés 15.00 - 15.40-ig B3 - C3 2-es pálya
HELYOSZTÓK : 1-6. helyért.
E csoport
1.mérkőzés 12.20 - 13.00-ig A1 - B2 1-es pálya
2.mérkőzés 13.00 - 13.40-ig C1 - A1 2-es pálya
3.mérkőzés 14.20 - 15.00-ig B2 - C1 1-es pálya
F csoport
1.mérkőzés 12.20 - 13.00-ig A2 - B1 2-es pálya
2.mérkőzés 13.40 - 14.20-ig C2 - A2 1-es pálya
3.mérkőzés 14.20 - 15.00-ig B1 - C2 2-es pálya
ELŐDÖNTŐK :
E csoport 1. helyezett - F csoport 2. helyezett 16.00 -16.40-ig 1-es pálya
E csoport 2. helyezett - F csoport 1. helyezett 16.00 - 16.40-ig 2-es pálya
5. helyért
E csoport 3. helyezett - F csoport 3. helyezett 16.40 - 17.20-ig 1-es pálya
3. helyért
E1 - F2 mérkőzés vesztese E2 - F1 mérkőzés vesztese 16.40-17.20-ig 2-es pálya
1. helyért
E1 - F2 mérkőzés győztese E2 - F1 mérkőzés győztese 17.20 -18.00-ig 1-es pálya
DÍJAZÁS : 1. 26 000 FT
2. 16 000 FT
3. 8 000 FT
Kupa 1-3 helyezésig + legjobb kapus,legjobb mezőnyjátékos,gólkirály,legsportszerűbb csapat díjazva + minden csapat oklevelet kap.
10 CSAPATNÁL A LEBONYOLÍTÁS : 2 PÁLYÁN
2X15 perc játékidő,két 5 csapatos csoport lessz,majd a két csoport,1-4. helyezettei játszák a negyeddöntőt,A1-B4,A2-B3,A3-B2,A4-B1,a mérkőzések győztesei játszák az elődöntőt,utánna játszanak a 3.helyért és 1.helyért.
Kezdés : 09.00 óra
DÍJAZÁS : 1. 28 000 FT
2. 17 000 FT
3. 9 000 FT
|